644642-2026 - Competition
Latvia – Demolition work – Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvju demontāža Jēkabpils novadā
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvju demontāža Jēkabpils novadā
Description: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvju demontāža Jēkabpils novadā
Internal identifier: JNP 2026/96
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45111100 Demolition work
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība, Būves demontāža un demontāžas zonas sakārtošana Celtnieku ielā 23, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā
Lot: LOT-0002
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība, Būves demontāža un demontāžas zonas sakārtošana Brīvības ielā 288C, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā
Lot: LOT-0003
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība, Būves demontāža un demontāžas zonas sakārtošana Sila ielā 3, Zasa, Zasas pagastā, Jēkabpils novadā
Lot: LOT-0004
Title: Būvju demontāža un demontāžas zonas sakārtošana Augšzemes ielā 10, Aknīstē, Jēkabpils novadā