644659-2026 - Competition
Croatia – Medical education services – Provedba edukacijskog modula "Palijativna skrb"
Contract notice – light regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Provedba edukacijskog modula "Palijativna skrb"
Description: Predmet nabave je usluga provedbe edukacijskog modula "Palijativna skrb" koji je podijeljen na 5. grupa: • GRUPA 1 – Angažman predavača za provedbu edukacijskog modula, • GRUPA 2 – Organizacija edukacijskog modula „Palijativna skrb“ u Zagrebu, • GRUPA 3 – Organizacija edukacijskog modula „Palijativna skrb“ u Osijeku i Osječko-baranjskoj županiji, • GRUPA 4 – Organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Rijeci ili Primorsko-goranskoj županiji, • GRUPA 5 – Organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Splitu ili Splitsko-dalmatinskoj županiji.
Internal identifier: 04/2026
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80320000 Medical education services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Angažman predavača za provedbu edukacijskog modula "Palijativna skrb"
Description: Predmet nabave je angažman najmanje dva predavača za provedbu edukacijskog modula "Palijativna skrb". Modul će se održavati 1.440,00 sati ukupno u 8 ciklusa u trajanju od 180 sati ciklusa, a jedan ciklus traje 30 dana. Predavanja će se odvijati u Zagrebu, Osijeku ili Osječko-baranjskoj županiji, Rijeci ili Primorsko-goranskoj županiji i Splitu ili Splitsko-dalmatinskoj županiji, u svakom gradu/županiji dva ciklusa. Ponuditelj mora osigurati najmanje dva predavača odgovarajućih stručnih područja. Raspored angažmana predavača unutar pojedinog ciklusa određuje se prema kurikulumu i operativnom rasporedu usuglašenom s Naručiteljem. Mentorska podrška koja je sastavni dio programa izvršava se unutar ukupnog fonda sati i ne obračunava se zasebno. Detaljni opis nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, tehničke specifikacije.
Internal identifier: 04/2026-1
Lot: LOT-0002
Title: Organizacija edukacijskog modula „Palijativna skrb“ u Zagrebu
Description: Predmet nabave je organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Zagrebu. Usluga uključuje catering za polaznike edukacijskog modula i smještaj predavača tijekom provedbe edukacijskog modula. Opis predmeta nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, tehničke specifikacije.
Internal identifier: 04/2026-2
Additional classification (cpv): 79951000 Seminar organisation services
Lot: LOT-0003
Title: Organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Osijeku ili Osječko baranjskoj županiji
Description: Predmet nabave je organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Osijeku ili Osječko-baranjskoj županiji. Usluga uključuje cattering za polaznike edukacijskog modula, najam dvorane za održavanje edukacijskog modula, te uslugu smještaja za predavača tijekom provedbe edukacijskog modula. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, tehničke specifikacije.
Internal identifier: 04/2026-3
Lot: LOT-0004
Title: Organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Rijeci ili Primorsko-goranskoj županiji
Description: Predmet nabave je usluga organizacije edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Rijeci ili Primorsko-goranskoj županiji. Usluga uključuje cattering za polaznike edukacijskog modula, najam dvorane za održavanje edukacijskog modula, te uslugu smještaja za predavače tijekom održavanja edukacijskog modula.
Internal identifier: 04/2026-4
Lot: LOT-0005
Title: Organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Splitu ili Splitsko-dalmatinskoj županiji
Description: Predmet nabave je usluga organizacije edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Splitu ili Splitsko-dalmatinskoj županiji. Usluga uključuje cattering za polaznike edukacijskog modula, najam dvorane za održavanje edukacijskog modula, te uslugu smještaja za predavače tijekom trajanja edukacijskog modula.
Internal identifier: 04/2026-5