644686-2026 - Competition
Netherlands – Grounds maintenance services – Onderhoud Ruw gras, Watergangen en Stadsautoweg
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud Ruw gras, Watergangen en Stadsautoweg
Description: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. onderhoud bomen (waterlotbeheer Stadsautowegen) b. onderhoud beplanting (betreft randsnoei, onkruidbeheersing, zwerfafvalbeheersing en beheersing natuurlijk afval); bestaande uit: - bosplantsoen; - sierheesters (vak); - hagen; c. onderhoud grassen (ruw gras (bij)maaien en zwerfafvalbeheersing grof). Bestaande uit: - ruw gras (vlak en talud), uitzichthoeken en meterstroken; d. onderhoud watergangen en vijvers (betreft maaien en verwijderen drijfvuil) Gemeente Nieuwegein en HDSR; e. onderhoud verhardingen (betreft onkruidbeheersing op verhardingen); bestaande uit: - goten; - verkeersgeleiders in beton; - verkeersgeleiders in elementenverhardingen; - overige verhardingen zoals voetpaden, fietspaden en dergelijke. f. werkzaamheden flora en fauna algemeen; g. algemene werkzaamheden; h. toepassen van verkeersmaatregelen a. onderhoud bomen (waterlotbeheer Stadsautowegen) b. onderhoud beplanting (betreft randsnoei, onkruidbeheersing, zwerfafvalbeheersing en beheersing natuurlijk afval); bestaande uit: - bosplantsoen; - sierheesters (vak); - hagen; c. onderhoud grassen (ruw gras (bij)maaien en zwerfafvalbeheersing grof). Bestaande uit: - ruw gras (vlak en talud), uitzichthoeken en meterstroken; d. onderhoud watergangen en vijvers (betreft maaien en verwijderen drijfvuil) Gemeente Nieuwegein en HDSR; e. onderhoud verhardingen (betreft onkruidbeheersing op verhardingen); bestaande uit: - goten; - verkeersgeleiders in beton; - verkeersgeleiders in elementenverhardingen; - overige verhardingen zoals voetpaden, fietspaden en dergelijke. f. werkzaamheden flora en fauna algemeen; g. algemene werkzaamheden; h. toepassen van verkeersmaatregelen
Internal identifier: 2026-B002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar, 2027 – 2028, en maximaal vier jaar (2029 – 2030). De overeenkomst kan maximaal 1 keer met twee kalenderjaren éénzijdig worden verlengd. Opdrachtgevers komen 6 maanden voor het verstrijken van de contractperiode schriftelijk overeen of er daadwerkelijk tot een verlenging van de overeenkomst wordt overgegaan. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2027. E.e.a. wordt nader uitgewerkt in de contractdocumenten. Bij eventuele tegenstrijdigheden tussen de hiervoor opgenomen omschrijving en de contractdocumenten, zijn de contractdocumenten leidend.