2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy złączy kablowych SN na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A.
Description: Wskazany w SWZ.
Internal identifier: PZP/TD-CN/03954/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44322200 Cable connectors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - Dostawa złączy kablowych SN bez telemechaniki i sygnalizacji zwarć do systemu dyspozytorskiego z rozdzielnicami SN w izolacji gazowej „g” (bez gazu SF6)
Description: wskazany w SWZ
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Dostawa złączy kablowych SN z telemechaniką i sygnalizacją zwarć do systemu dyspozytorskiego z rozdzielnicami SN w izolacji gazowej „g” (bez gazu SF6)
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - Dostawa złączy kablowych SN bez telemechaniki i sygnalizacji zwarć z rozdzielnicami SN w izolacji stało powietrznej „s”
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - Dostawa złączy kablowych SN z telemechaniką i sygnalizacją zwarć z rozdzielnicami SN w izolacji stało powietrznej „s”
Internal identifier: Zadanie nr 4