2. Procedure
Procedure
Title: LEVERING GEMALEN EUROPAKWARTIER TE ALMERE POORT
Description: Het werk betreft in hoofdzaak het ontwerpen, tekenen, vervaardigen, leveren, aanvoeren, monteren, beproeven en bedrijfsvaardig opleveren van de gemalen incl. schakelkast zoals omschreven in dit bestek. Inclusief het bijbehorende programma van eisen en projectspecificatiebladen. Het plaatsen wordt uitgevoerd door derden (civieltechnische aannemer) incl. het aansluiten van aan- en afvoerleidingen. zie bestek
Internal identifier: GON-40-26-036-P01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 41120000 Non-drinking water
Additional classification (cpv): 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1