2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια Εξοπλισμού επεμβατικής ενδοσκόπησης (ESD) και εξοπλισμού διαγνωστικής μεγεθυντικής χρωμοενδοσκόπησης για το γαστρεντερολογικό τμήμα του Νοσοκομείου Γ.Ν.Α. ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟΥ –ΜΠΕΝAΚΕΙΟΥ Ε.Ε.Σ.
Description: Η σύμβαση αφορά την προμήθεια εξοπλισμού επεμβατικής ενδοσκόπησης (ESD) και εξοπλισμού διαγνωστικής μεγεθυντικής χρωμοενδοσκόπησης για το Γαστρεντερολογικό Τμήμα του Γ.Ν.Α. «Κοργιαλένειο–Μπενάκειο» Ε.Ε.Σ. Η προμήθεια περιλαμβάνει δύο τμήματα: Τμήμα 1: "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΗΣ ΕΝΔΟΣΚΟΠΗΣΗΣ (ESD) ΤΟΥ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ", προϋπολογισμού 188.548,00 € χωρίς ΦΠΑ. Τμήμα 2: "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗΣ ΜΕΓΕΘΥΝΤΙΚΗΣ ΧΡΩΜΟΕΝΔΟΣΚΟΠΗΣΗΣ ΤΟΥ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ", προϋπολογισμού 183.000,00 € χωρίς ΦΠΑ. Ο συνολικός προϋπολογισμός ανέρχεται σε 371.548,00 € χωρίς ΦΠΑ, ήτοι 460.719,52 € συμπεριλμαβανομένου ΦΠΑ. Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν για ένα ή περισσότερα τμήματα, αλλά για κάθε προσφερόμενο τμήμα πρέπει να καλύπτεται το σύνολο της ζητούμενης ποσότητας για όλη τη διάρκεια της σύμβασης. Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει τιμής (Άρθρο 86 ν.4412/2016). Αναλυτικές πληροφορίες για τον διαγωνισμό περιλαμβάνονται στο τεύχος διακήρυξης.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141620 Medical kits
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΗΣ ΕΝΔΟΣΚΟΠΗΣΗΣ (ESD) ΤΟΥ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΗΣ ΕΝΔΟΣΚΟΠΗΣΗΣ (ESD) ΤΟΥ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1
Lot: LOT-0002
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗΣ ΜΕΓΕΘΥΝΤΙΚΗΣ ΧΡΩΜΟΕΝΔΟΣΚΟΠΗΣΗΣ ΤΟΥ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗΣ ΜΕΓΕΘΥΝΤΙΚΗΣ ΧΡΩΜΟΕΝΔΟΣΚΟΠΗΣΗΣ ΤΟΥ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2