See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup, instalacja i uruchomienie aparatu PET/CT wraz z generatorem germanowo-galowym na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną"
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, instalacja i uruchomienie aparatu PET/CT wraz z generatorem germanowo-galowym na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną". 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ wraz z rysunkami 1-3.
Internal identifier: PN-65/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia spowodowaną koniecznością uruchomienia Oddziałów w nowym budynku Szpitala Klinicznego i rozliczenia do końca roku środków w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną"
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Zakup, instalacja i uruchomienie aparatu PET/CT wraz z generatorem germanowo-galowym na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną".