644770-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – „MS Enterprise Agreement (Przedłużenie subskrypcji usług standardowych i oprogramowania standardowego wraz z rozszerzeniem ich funkcji)”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: „MS Enterprise Agreement (Przedłużenie subskrypcji usług standardowych i oprogramowania standardowego wraz z rozszerzeniem ich funkcji)”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest subskrypcja pakietów usług komunikacyjnych, bezpieczeństwa, oprogramowania klienckiego i serwerowego systemu operacyjnego, standardowych pakietów usług platformowych oraz świadczenie usług Software Assurance dla posiadanych licencji oprogramowania Microsoft (dalej łącznie nazywanych Produktami) w ramach przedłużenia umowy Enterprise Agreement wraz z rozszerzeniem ich funkcji i dodatkowym wsparciem Wykonawcy. 2.Termin wykonania zamówienia: Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia subskrypcji pakietów oprogramowania oraz świadczenia dodatkowego wsparcia godzinowego, zgodnie z OPZ i Ofertą, na okres 36 miesięcy od dnia 01.01.2027 r., lub od dnia podpisania protokołu odbioru, o którym mowa w ust. 3 Umowy, jeżeli Umowa zostanie podpisana później. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu subskrypcje, klucze aktywacyjne (jeśli są wymagane) i wszystkie dokumenty konieczne do skorzystania z subskrypcji w terminie do 5 dni roboczych od daty zawarcia umowy. 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie rozszerzenia ilości subskrypcji. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia dostarczenia dodatkowych subskrypcji, wskazanych w Tabeli nr 2 OPZ jako prawo opcji (maksymalnie 200). 4. Opis przedmiotu zamówienia został określony w szczególnym opisie przedmiotu zamówienia -(OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: p/31/BI/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Na podstawie art. 138 ust.2 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych zgodnie ze wstępnym ogłoszeniem informacyjnym wykorzystanym do skrócenia terminu składania ofert nr OJ S 35/2026 19/02/2026
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 71356300 Technical support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MS Enterprise Agreement (Przedłużenie subskrypcji usług standardowych i oprogramowania standardowego wraz z rozszerzeniem ich funkcji).
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest subskrypcja pakietów usług komunikacyjnych, bezpieczeństwa, oprogramowania klienckiego i serwerowego systemu operacyjnego, standardowych pakietów usług platformowych oraz świadczenie usług Software Assurance dla posiadanych licencji oprogramowania Microsoft (dalej łącznie nazywanych Produktami) w ramach przedłużenia umowy Enterprise Agreement wraz z rozszerzeniem ich funkcji i dodatkowym wsparciem Wykonawcy. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie rozszerzenia ilości subskrypcji. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia dostarczenia dodatkowych subskrypcji, wskazanych w Tabeli nr 2 OPZ jako prawo opcji (maksymalnie 200). 3. Termin wykonania zamówienia: Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia subskrypcji pakietów oprogramowania oraz świadczenia dodatkowego wsparcia godzinowego, zgodnie z OPZ i Ofertą, na okres 36 miesięcy od dnia 01.01.2027 r., lub od dnia podpisania protokołu odbioru, o którym mowa w ust. 3 Umowy, jeżeli Umowa zostanie podpisana później. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu subskrypcje, klucze aktywacyjne (jeśli są wymagane) i wszystkie dokumenty konieczne do skorzystania z subskrypcji w terminie do 5 dni roboczych od daty zawarcia umowy. 4. Opis przedmiotu zamówienia został określony w szczególnym opisie przedmiotu zamówienia -(OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.