2. Procedure
Procedure
Title: Bevestigingsmiddelen
Description: De huidige raamovereenkomst voor de levering van bevestigingsmiddelen loopt af. Gezien de behoefte van Vitens aan de betrouwbare leverantie van deze voor haar belangrijke producten is besloten om hiervoor een aanbesteding op te starten. Doel van deze aanbesteding is om na gunning met één Leverancier een raamovereenkomst aan te gaan. De geprognotiseerde waarde van de leveringen bedraagt €275.000 per jaar.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44530000 Fasteners
Additional classification (cpv): 44531400 Bolts, 44531600 Nuts, 44532200 Washers
5. Lot
Lot: LOT-0000