2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor de selectieve inzameling van pmd via de recyclageparken
Description: Raamovereenkomst voor de selectieve inzameling van pmd via de recyclageparken
Internal identifier: IGEAN - 2026-036-MV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: IGEAN - 2026-036-MV - 1
Description: Perceel 1: Inzameling van pmd op de recyclageparken regio Noord
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: IGEAN - 2026-036-MV - 2
Description: Perceel 2: Inzameling van PMD op de recyclageparken regio Zuid
Internal identifier: 2