2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa i sfinansowanie w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego pojazdu (śmieciarki) do odbioru odpadów komunalnych z zabudową dwukomorową
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego pojazdu (śmieciarki) do odbioru odpadów komunalnych z zabudową dwukomorową 2. Umowa leasingu operacyjnego może zostać zawarta na standardowym wzorze umowy stosowanej przez Wykonawcę, z zastrzeżeniem następujących postanowień wpisanych w treść umowy lub dołączonych w formie aneksu do umowy: a) okres leasingu 5 lat - 60 równych rat leasingowych, licząc od daty przekazania Zamawiającemu pojazdu do używania, b) wstępna opłata – 40 % wartości brutto pojazdu; c) opcja wykupu pojazdu za 10 % wartości początkowej brutto pojazdu, pod warunkiem spłacenia wszelkich należności wynikających z umowy leasingu; d) raty leasingowe o stałym niezmiennym oprocentowaniu w trakcie trwania umowy leasingowej, płatne raz w miesiącu na podstawie wystawionych faktur;
Internal identifier: ZP/9/GO/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w związku z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj Dz. U. z 2026 r. poz. 793)
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 66000000 Financial and insurance services
Quantity: 1 piece