2. Procedure
Procedure
Title: AI 2026-0173 - Bouwkostenmanager nieuwbouw Nieuwe Meervaart
Description: Bouwkostenmanager nieuwbouw Nieuwe Meervaart Deze aanbesteding heeft betrekking op het contracteren van een Bouwkostenmanager. Het betreft één van de afzonderlijke aanbestedingstrajecten die de Gemeente in het kader van de Integrale Ontwerpopgave voor de nieuwbouw van theater Nieuwe Meervaart en de herontwikkeling van de zuidwestoever van de Sloterplas (de Integrale Ontwerpopgave) separaat zal uitvoeren. De Bouwkostenmanager werkt samen met het multidisciplinaire architectenteam dat verantwoordelijk is voor de Integrale Ontwerpopgave en met de overige disciplines die bij deze opgave zijn betrokken. Deze disciplines vormen gezamenlijk het Ontwerpteam. De Bouwkostenmanager maakt als afzonderlijke discipline deel uit van het Ontwerpteam en draagt vanuit zijn specifieke deskundigheid bij dat de Integrale Ontwerpopgave binnen het beschikbare budget kan worden gerealiseerd.
Internal identifier: AI 2026-0173
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Additional classification (cpv): 45212322 Theatre construction work, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Bouwkostenmanager nieuwbouw Nieuwe Meervaart
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45212322 Theatre construction work
Options:
Description of the options: -