644865-2026 - Competition
Netherlands – Advertising and marketing services – Buitenreclame
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Buitenreclame
Description: Stichting Nationaal Museum van Wereldculturen en Stichting Wereldmuseum Rotterdam zoeken één deskundige samenwerkingspartner voor het adviseren over, inkopen, coördineren, controleren en evalueren van buitenreclamecampagnes voor de locaties in Amsterdam, Leiden, Rotterdam en Nijmegen. De opdracht omvat onder meer OOH, DOOH, programmatic DOOH en reclame op of rondom scholen. De aanbesteding heeft tot doel één raamovereenkomst te sluiten. De geraamde jaarlijkse omvang bedraagt maximaal circa € 300.000 exclusief btw. De daadwerkelijke omvang kan per jaar fluctueren. Aan de genoemde bedragen kunnen geen rechten, minimumafname of omzetgarantie worden ontleend.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging