644878-2026 - Competition
Poland – Psychiatrist or psychologist services – Świadczenie usług psychologicznych dla uczestników projektu „FASD i Autyzm: słuchamy, wspieramy, działamy.” (postępowanie 2)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleŚwiadczenie usług psychologicznych dla uczestników projektu „FASD i Autyzm: słuchamy, wspieramy, działamy.” (postępowanie 2)
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług psychologicznych w projekcie „FASD i Autyzm: słuchamy, wspieramy, działamy.”. Wykonawca zobowiązany będzie do zrealizowania: a) usługi indywidualnego poradnictwa dla dzieci z FASD, które doświadczyły wczesnodziecięcej traumy (400 godzin), oraz b) usługi indywidualnego poradnictwa dla rodziców i opiekunów dzieci z FASD, które doświadczyły wczesnodziecięcej traumy (400 godzin).
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 85121270 Psychiatrist or psychologist services
5. Lot
LotLOT-0001
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług psychologicznych w projekcie „FASD i Autyzm: słuchamy, wspieramy, działamy.”. Wykonawca zobowiązany będzie do zrealizowania: a) usługi indywidualnego poradnictwa dla dzieci z FASD, które doświadczyły wczesnodziecięcej traumy (400 godzin), oraz b) usługi indywidualnego poradnictwa dla rodziców i opiekunów dzieci z FASD, które doświadczyły wczesnodziecięcej traumy (400 godzin). 2. Nazwa i kod zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: 85121270-6: Usługi psychiatryczne lub psychologiczne 3. Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) stanowi załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ze względu na potrzebę zapewnienia spójnej ścieżki wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu. 5. Zamawiający udzieli zamówienia maksymalnie trzem wykonawcom, którzy otrzymają najwyższą liczbę punktów w kryteriach oceny ofert. Każdy z wybranych Wykonawców zobowiązany będzie do zrealizowania zamówienia w całym zakresie wskazanym w ust. 1-3. 6. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ oraz Wzorem umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Options
Description of the optionsnd.