644916-2026 - Competition
Bulgaria – Pharmaceutical products – Доставка на лекарствени продукти за Клиника по онкология, включени в приложение № 2 от списъка на НЗОК за 2026 / 2027 г. - 1
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на лекарствени продукти за Клиника по онкология, включени в приложение № 2 от списъка на НЗОК за 2026 / 2027 г. - 1
DescriptionДоставка на лекарствени продукти за Клиника по онкология, включени в приложение № 2 от списъка на НЗОК за 2026 / 2027 г.
Internal identifier599018
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleДоставка на Lenvatinib, Capsule, hard, 10, mg, Pack: 30
DescriptionДоставка на Lenvatinib, Capsule, hard, 10, mg, Pack: 30, прогнозно количество 3600 бр.
Internal identifier599144
Options
Description of the optionsСтойностите на сключваните договори се определят като стойности за първоначално определения срок от 12 месеца и допълнителна стойност за евентуалния допълнителен срок от нови 6 месеца. Втората стойност е пропорционална на първата и е равна на ½ от нея. Чрез сборът на двете суми се получава общата прогнозна стойност на договора за максималния срок от 18 месеца. При различни срокове на договорите от посочените, ще се прилагат аналогични и пропорционални опции за увеличение на стойността, с оглед възможност за удължаване с 6 допълнителни месеца към срока на договора.
LotLOT-0002
TitleДоставка на Pembrolizumab, Concentrate for solution for infusion, 25 mg/ml - 4 ml, -, Pack: 1
DescriptionДоставка на Pembrolizumab, Concentrate for solution for infusion, 25 mg/ml - 4 ml, -, Pack: 1, прогнозно количество 2400 бр.
Internal identifier599146