644999-2026 - Competition
Poland – Armoured or reinforced safes, strongboxes and doors – Zawarcie umowy ramowej na dostawy certyfikowanych szaf metalowych do przechowywania materiałów niejawnych i broni oraz sejfów
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zawarcie umowy ramowej na dostawy certyfikowanych szaf metalowych do przechowywania materiałów niejawnych i broni oraz sejfów
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę certyfikowanych szaf metalowych do przechowywania materiałów niejawnych i broni oraz sejfów. Zakres poszczególnych zamówień wykonawczych Zamawiający będzie każdorazowo określał w zależności od aktualnych potrzeb. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: 152/Ckt/26/AK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44421000 Armoured or reinforced safes, strongboxes and doors
5. Lot
Lot: LOT-0001