645138-2026 - Competition
Netherlands – Engineering works and construction works – Herinrichting Overdie-West, gemeente Alkmaar
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Herinrichting Overdie-West, gemeente Alkmaar
Description: De wijk Overdie-West in de gemeente Alkmaar staat voor een integrale herinrichting. De huidige riolering en een groot deel van de openbare ruimte hebben het einde van hun technische levensduur bereikt en worden vervangen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het schonen van het terrein; - het verwijderen en aanbrengen van riolering, huisaansluitingen, inspectieputten, kolken en kolkaansluitingen; - het verwijderen en aanbrengen van elementenverhardingen, kantlagen, molgoten en kantopsluitingen; - het zagen en opbreken van asfaltverhardingen; - het uitvoeren van grondwerk, waaronder het ontgraven, vervoeren en verwerken van grond; - het toepassen van bemaling; - het leveren en aanbrengen van funderingsmateriaal; - het verwijderen en aanbrengen van bebording en wegmeubilair; - het leveren, aanbrengen en verplaatsen van openbare verlichting; - het toepassen van verkeersmaatregelen; - het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Voor meer informatie verwijzen we u graag naar het bestek. Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 2026-04
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europees openbare procedure conform de ARW 2016 met als gunningscriterium de beste-prijskwaliteitverhouding.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45220000 Engineering works and construction works
Additional classification (cpv): 45112000 Excavating and earthmoving work, 45232400 Sewer construction work, 45236000 Flatwork
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45112000 Excavating and earthmoving work, 45232400 Sewer construction work, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads