2. Procedure
Procedure
Title: DZP/42/26 WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W RAMACH ZADAŃ INWESTYCYJNYCH
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadań inwestycyjnych dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. w podziale na 4 zadania.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45211350 Multi-functional buildings construction work
Additional classification (cpv): 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work, 45442100 Painting work, 45410000 Plastering work, 45432111 Laying work of flexible floor coverings, 45421146 Installation of suspended ceilings, 45421000 Joinery work, 45324000 Plasterboard works, 45311200 Electrical fitting work, 45317000 Other electrical installation work, 45343000 Fire-prevention installation works, 45314320 Installation of computer cabling, 45330000 Plumbing and sanitary works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZADANIE 1 - REMONT ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNO- POŁOŻNICZEGO
Description: ZADANIE 1 - REMONT ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNO- POŁOŻNICZEGO
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Lot: LOT-0002
Title: ZADANIE 2 - REMONT ODDZIAŁU REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ
Description: ZADANIE 2 - REMONT ODDZIAŁU REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ
Lot: LOT-0003
Title: ZADANIE 3 - REMONT POMIESZCZEŃ NA CELE ODDZIAŁU REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ
Description: ZADANIE 3 - REMONT POMIESZCZEŃ NA CELE ODDZIAŁU REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ
Lot: LOT-0004
Title: ZADANIE 4 - REMONT POMIESZCZEŃ W RAMACH PROJEKTU "LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ"
Description: ZADANIE 4 - REMONT POMIESZCZEŃ W RAMACH PROJEKTU "LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ"