See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: 9644306 Reagentai hematoonkologinių ligų diagnostikai tėkmės citometrijos metodu (II dalis) (atviras konkursas)
Description: žr. pirkimo dokumentuose
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 pirkimo dalis CD38, žymėti APCH7 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Šalių abipusiu rašytiniu Susitarimu Sutartis tomis pačiomis sąlygomis gali būti pratęsta 1 (vieną) kartą ne ilgesniam kaip 12 (dvylikos) mėnesių laikotarpiui.
Lot: LOT-0002
Title: 2 pirkimo dalis CD38, žymėti FITC
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 pirkimo dalis CD39, žymėti PE
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 pirkimo dalis CD43, žymėti APCH7 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 4
Description of the options: Šalių abipusiu rašytiniu Susitarimu Sutartis tomis pačiomis sąlygomis gali būti pratęsta 1 (vieną) kartą ne ilgesniam kaip 12 (dvylikos) mėnesių laikotarpiui
Lot: LOT-0005
Title: 5 pirkimo dalis CD45, žymėti HV450 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6 pirkimo dalis CD45, žymėti V500-C arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7 pirkimo dalis CD45RA, žymėti APC
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8 pirkimo dalis CD45RO, žymėti PECy7 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9 pirkimo dalis CD49d, žymėti APCH7 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10 pirkimo dalis CD56, žymėti PE
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11 pirkimo dalis CD56, žymėti PECy7 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12 pirkimo dalis CD57, žymėti FITC
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13 pirkimo dalis CD62L, žymėti FITC
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14 pirkimo dalis CD73, žymėti PE
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15 pirkimo dalis cyCD79a, žymėti PE
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16 pirkimo dalis CD79b, žymėti PerCPCy5.5 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17 pirkimo dalis CD81, žymėti APCH7 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18 pirkimo dalis CD81, žymėti FITC
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19 pirkimo dalis CD94, žymėti APC
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20 pirkimo dalis CD95, žymėti PE
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 21 pirkimo dalis CD103, žymėti FITC
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: 22 pirkimo dalis CD117, žymėti APC
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: 23 pirkimo dalis CD117, žymėti PECy7 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: 24 pirkimo dalies CD123, žymėti PE
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: 25 pirkimo dalis CD138, žymėti V500-C arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: 26 pirkimo dalis CD138, žymėti BV421 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: 27 pirkimo dalis CD185, žymėti APC
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: 28 pirkimo dalis CD197, žymėti PE
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: 29 pirkimo dalis CD200, žymėti APC
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: 30 pirkimo dalis CD203c, žymėti PE
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: 31 pirkimo dalis CD300e, žymėti APC
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: 32 pirkimo dalis CD304, žymėti PE
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: 33 pirkimo dalis CD305, žymėti PE
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: 34 pirkimo dalis β2micro, žymėti PerCPCy5.5 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: 35 pirkimo dalis CyGranzymeB, žymėti PE
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: 36 pirkimo dalis HLA-DR, žymėti HV450 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: 37 pirkimo dalis HLA-DR, žymėti PECy7 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: 38 pirkimo dalis HLA-DR, žymėti PerCPCy5.5 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: 39 pirkimo dalis cyIgκ, žymėti APC
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: 40 pirkimo dalis smIgκ, žymėti PE
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: 41 pirkimo dalis cy/smIgλ, žymėti APCH7 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: 42 pirkimo dalis smIgλ, žymėti FITC
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: 43 pirkimo dalis cyIgλ, žymėti FITC
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: 44 pirkimo dalis smIgM, žymėti APC
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: 45 pirkimo dalis cyMPO, žymėti FITC
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: 46 pirkimo dalis cyPerforin, žymėti FITC
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: 47 pirkimo dalis cyTCL1, žymėti APC
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: 48 pirkimo dalis TCRγδ, žymėti PECy7 arba lygiaverčiu fluorochromu
Internal identifier: 48