2. Procedure
Procedure
Title: Hygiëne- en luierboxen
Description: Met deze aanbesteding beoogt het Maastricht UMC+ één Opdrachtnemer te contracteren voor de huur van hygiëne- en luierboxen inclusief bijbehorende dienstverlening, waarmee gedurende de contractperiode een duurzame en betrouwbare samenwerkingsrelatie wordt aangegaan. Maximaal 136.400 wisselingen.
Internal identifier: EA-2026-205
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85142300 Hygiene services
Additional classification (cpv): 33700000 Personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het leveren van toiletbrilreiniger, maandverband- en tampondispensers, shampoo/douchegel dispensers en luchtverfrissers, inclusief vulling en bijbehorende dienstverlening wordt als optie uitgevraagd. Daarnaast is er sprake van een verlengingsperiode van tweemaal 12 maanden.