645338-2026 - Competition
Lithuania – Architectural design services – Tyrimai, tvarkybos darbų projektų rengimas ir projekto sprendinių įgyvendinimo priežiūros paslaugos su darbo brėžinių parengimu tvarkybos darbų metu
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Tyrimai, tvarkybos darbų projektų rengimas ir projekto sprendinių įgyvendinimo priežiūros paslaugos su darbo brėžinių parengimu tvarkybos darbų metu
Description: Tyrimai, tvarkybos darbų projektų rengimas ir projekto sprendinių įgyvendinimo priežiūros paslaugos su darbo brėžinių parengimu tvarkybos darbų metu
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71250000 Architectural, engineering and surveying services, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I kategorija, kai tyrimų, projektavimo vertė iki arba lygi 50 000 Eur be PVM
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: II kategorija, kai tyrimų, projektavimo vertė virš 50 000 Eur ir iki arba lygi 150 000 be PVM
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: III kategorija, kai tyrimų, projektavimo vertė virš 150 000 Eur ir iki 300 000 arba daugiau be PVM
Internal identifier: 3