2. Procedure
Procedure
Title: Przedłużenie licencji na dostęp do aktualizacji, gwarancji i wsparcia technicznego dla urządzeń oraz oprogramowania do ochrony sieci Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa (przedłużenie) licencji na dostęp do aktualizacji, gwarancji i wsparcia technicznego na urządzenia do ochrony sieci – FortiNET Szczegółowy zakres realizacji przedmiotu zamówienia określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz ofertowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ; 3) Formularz asortymentowo – cenowy, stanowiący załącznik nr 2A do SWZ; 4) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48761000 Anti-virus software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (przedłużenie) licencji na dostęp do aktualizacji, gwarancji i wsparcia technicznego na urządzenia do ochrony sieci – FortiNET. 2. Szczegółowy zakres realizacji przedmiotu zamówienia określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz ofertowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ; 3) Formularz asortymentowo – cenowy, stanowiący załącznik nr 2A do SWZ; 4) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ;
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji