2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowe ubezpieczenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowego Instytutu Badawczego w zakresie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia D&O
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego ubezpieczenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Internal identifier: 2/usł./2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Ubezpieczającego, tj. I Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ogólnej Zamawiającego z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i/lub posiadania, użytkowania mienia II Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, III. Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej Zamawiającego (OCZ)
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Ubezpieczającego, tj. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej armatora (OCO)
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźników lotniczych, przedsiębiorstw wykonujących obsługę naziemną oraz instytucji zapewniających służby żeglugi powietrznej
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Ubezpieczenie komunikacyjne a) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej(OC) posiadaczy pojazdów mechanicznych b) Ubezpieczenie AutoCasco (AC) pojazdów mechanicznych w ruchu i postoju oraz ich kradzież (KR) c) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) d) Ubezpieczenie Assistance (ASS) Ubezpieczenia komunikacyjne (OC, NNW, AC/KR, Ass.), zgodnie z terminami wskazanymi w Załączniku Nr 5
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz (D&O)
Internal identifier: Część 6