See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Puhasruumide desinfektsiooni- ja puhastusvahendid
Description: Käesoleva hanke eesmärk on sõlmida raamleping puhasruumide desinfektsiooni- ja puhastusvahendite ostmiseks vastavalt Lisas 1 esitatud nimetustele, samuti muude Lisas 1 nimetamata analoogsete puhasruumide desinfektsiooni- ja puhastusvahendite (nn ostukorvivälised tooted) ostmiseks allahindlusprotsendi alusel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315615-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
Additional classification (cpv): 39830000 Cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Steriilne alkoholi sprei puhasruumi pindade desinfitseerimiseks
Description: Kirjeldus Lisas 1 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315615-0001
Lot: LOT-0002
Title: Steriilne alkoholi sisaldav lahus puhasruumi pindade desinfitseerimiseks
Internal identifier: 315615-0002
Lot: LOT-0003
Title: Mittesteriilne alkoholi sisaldav sprei puhasruumi pindade desinfitseerimiseks
Internal identifier: 315615-0003
Lot: LOT-0004
Title: Mittesteriilne alkoholi sisaldav lahus puhasruumi pindade desinfitseerimiseks
Internal identifier: 315615-0004
Lot: LOT-0005
Title: Steriilne aktiivsel klooril põhinev sporitsiid puhasruumi pindade desinfiseerimiseks
Internal identifier: 315615-0005
Lot: LOT-0006
Title: Mittesteriilne aktiivsel klooril põhinev sporitsiid puhasruumi pindade desinfiseerimiseks
Internal identifier: 315615-0006
Lot: LOT-0007
Title: Steriilne üldine puhastusvahend puhasruumide pindade koristamiseks
Internal identifier: 315615-0007
Lot: LOT-0008
Title: Steriilne madala jäägisisaldusega desinfektsioonivahend puhasruumide tööpindade ja laminaarkappide desinfitseerimiseks
Internal identifier: 315615-0008
Lot: LOT-0009
Title: Steriilsed, alkoholiga immutatud ühekordselt kasutatavad vähese osakeste eraldumisega puhastuslapid tööpindade puhastamiseks
Internal identifier: 315615-0009
Lot: LOT-0010
Title: Steriilsed, kuivad ühekordselt kasutatavad vähese osakeste eraldumisega puhastuslapid tööpindade puhastamiseks
Internal identifier: 315615-0010
Lot: LOT-0011
Title: Steriilsed ühekordselt kasutatavad mopipead puhasruumide puhastamiseks
Internal identifier: 315615-0011
Main classification (cpv): 39830000 Cleaning products
Lot: LOT-0012
Title: Steriilsed ühekordselt kasutatavad vähese osakeste eraldumisega mopipead väikeste tööpindade ja laminaarkappide puhastamiseks
Internal identifier: 315615-0012