See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy produktów leczniczych
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje 18 części: Część nr 1: Doxorubicinum liposomanum nonpegylatum Część nr 2: Denosumabum Część nr 3: Octan abirateronu Część nr 4: Aprepitant Część nr 5: Kwas zoledronowy Część nr 6: Rytuksymab Część nr 7: Azacytydyna Część nr 8: Tretinoinum Część nr 9: Trabectedinum Część nr 10: Mesna Część nr 11: Peginterferon alfa-2a Część nr 12 : Vinorelbinum Część nr 13: Różne produkty lecznicze Część nr 14: Panitumumab Część nr 15 : Denosumab Część nr 16 : Aflibercept Część nr 17:Bosutynib Część nr 18: Paklitaksel w postaci nanocząsteczkowego kompleksu z albuminą
Internal identifier: DA.261.1.39.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33650000 General anti-infectives for systemic use, vaccines, antineoplastic and immunodulating agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 :Karfilzomib
Description: Karfilzomib
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 :Blinatumomab
Description: Blinatumomab
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 :Romiplostym
Description: Romiplostym
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 : Cemiplimabum
Description: Cemiplimabum
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 : Triflurydyna + Typiracyl
Description: Triflurydyna + Typiracyl
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6 : Kryzotynib
Description: Kryzotynib
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7 :Lorlatynib
Description: Lorlatynib
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8: Inotuzumab ozogamycyny
Description: Inotuzumab ozogamycyny
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9 Gemtuzumab ozogamycyny
Description: Gemtuzumab ozogamycyny
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10: Ozymertynib
Description: Ozymertynib
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11: Durwalumab
Description: Durwalumab
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12: Olaparyb
Description: Olaparyb
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13: Acalabrutinibum
Description: Acalabrutinibum
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14: Atezolizumab
Description: Atezolizumab
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 15:Alektynib
Description: Alektynib
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16: Entrectinibum
Description: Entrectinibum
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 17: Trastuzumab
Description: Trastuzumab
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 18: Pertuzumab
Description: Pertuzumab
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 19: Trastuzumabum + Pertuzumabum
Description: Trastuzumabum + Pertuzumabum
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Część nr 20: Trastuzumab emtanzyna
Description: Trastuzumab emtanzyna
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Część nr 21: Polatuzumab wedotyny
Description: Polatuzumab wedotyny
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Część nr 22: Obinutuzumab
Description: Obinutuzumab
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Część nr 23: Brygatynib
Description: Brygatynib
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Część nr 24: Iksazomib
Description: Iksazomib
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Część nr 25: Brentuksymab wedotyny
Description: Brentuksymab wedotyny
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Część nr 26: Niraparyb
Description: Niraparyb
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Część nr 27: Enzalutamid
Description: Enzalutamid
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Część nr 28: Lonkastuksymabu tezyryna
Description: Lonkastuksymabu tezyryna
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Część nr 29: Betaina bezwodna
Description: Betaina bezwodna
Internal identifier: 29