2. Procedure
Procedure
Title: Tampereen kaupungin sisäliikuntapaikkojen puhtauspalvelut
Description: Tampereen kaupungin sisäliikuntapaikkojen puhtauspalvelut seuraaviin kohteisiin: Ikurin liikuntahalli, Kaukajärven vapaa-aikatalo, Nääshalli, Pyynikin palloiluhalli ja Tesoman palloiluhalli. Kohde-esittely: Tilaaja järjestää yhden esittelyn kohteisiin 29.9.2026 klo 9.00. Kokoontuminen Pyynikin palloiluhallin pääovelle sisäpihan puolelle osoitteesta Ammattikoulunkatu 20, 33100 Tampere. Pyynikiltä siirrymme suoraan muihin kohteisiin. Kaikki kohteet esitellään. Kohde-esittelyyn tulee ilmoittautua 25.9.2026 klo 15 mennessä hankinnat@voimia.fi. Kohteet esittelee Pirkanmaan Voimia Oy:n palveluasiantuntija Anne Rikala puh. 050 405 8098 Tilaaja edellyttää tarjouksen hyväksyntään kohde-esittelyihin osallistumista. Kohde-esittelyt täydentävät tarjousmateriaalia mm. pintamateriaalit ja tilojen rakenteet, ikkunat sekä erityispiirteet ovat nähtävillä esittelyissä.
Internal identifier: 627386
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000