2. Procedure
Procedure
Title: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz wskazanych przez Zamawiającego obiektów i miejsc z terenu Gminy Pierzchnica
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz wskazanych przez Zamawiającego obiektów i miejsc z terenu Gminy Pierzchnica. 2. Kody CPV: 90500000-2 - usługi związane z odpadami, 90510000-5 - usuwanie i obróbka odpadów, 90511000-2 - usługi wywozu odpadów, 90512000-9 - usługi transportu odpadów, 90513100-7 - usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90514000-3 - usługi recyklingu odpadów, 90533000-2 - usługi gospodarki odpadami, 34928480-6 - pojemniki i kosze na odpady i śmieci. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odbierać i zagospodarować każdą ilość odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz innych nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Pierzchnica wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ. Wymaga się również odbierania odpadów, które zostały umieszczone obok pojemników w workach, gdy się w nich nie zmieściły oraz opróżniania dodatkowych pojemników prywatnych.
Internal identifier: RI.271.9.2026.AZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001