2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding voor schoonmaakdiensten, glasbewassing en vloeronderhoud.
Description: Doelstelling van deze aanbesteding is om met één geschikte Opdrachtnemer, die kan voorzien in de behoefte naar schoonmaakdiensten, glasbewassing en vloeronderhoud een overeenkomst aan te gaan. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding voor schoonmaakdiensten, glasbewassing en vloeronderhoud, volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is. De raming van deze opdracht (reguliere schoonmaak inclusief vloeronderhoud) bedraagt circa € 51.000,00 per maand inclusief BTW. De raming voor de glasbewassing is circa € 30.000,00 per jaar inclusief BTW. Deze bedragen zijn gebaseerd op de uitgaven in 2025.
Internal identifier: WIIS26SCH
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90911300 Window-cleaning services, 90919000 Office, school and office equipment cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst één overeenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden en een verlenging daarna van viermaal 24 maanden. De maximale looptijd komt daarmee uit op 120 maanden.