645432-2026 - Competition
Poland – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – Dostawa
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych i innych produktów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach nr 2.1, 2.2, 2.3 i 2.4 do SWZ.
Internal identifier: DZP.261.22.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Additional classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1
Description: Rękawice diagnostyczno-ochronne. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 30%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 30% dostaw przedmiotu zamówienia, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania produktu, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć.
Lot: LOT-0002
Title: 2
Description: Zestaw drenów do podaży leków cytotoksycznych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3
Description: Worek ekstrakcyjny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4
Description: Zestaw do kaniulacji dużych naczyń. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5
Description: Zestaw do terapii nerkozastępczej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6
Description: Zestaw dwubutlowy do drenażu klatki piersiowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7
Description: Wkład do ssaka. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8
Description: Aplikator do proszku hemostatycznego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9
Description: Zestaw osłony na głowicę USG. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10
Description: Dren typu redon. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11
Description: Zestaw do długotrwałego żywienia dożołądkowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12
Description: Strzykawki z polipropylenu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13
Description: Worek do resuscytacji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14
Description: Maska anestetyczna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15
Description: Igła jednorazowa. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16
Description: Maska chirurgiczna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17
Description: Sprzęt jednorazowy do urządzenia AIRSEAL IFU, używanego przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18
Description: Zwieracz hydrauliczny do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19
Description: Medyczny komplet pościeli jednorazowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20
Description: Filtr do ssaka. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 21
Description: Jednorazowy zawór biopsyjny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: 22
Description: Jednorazowy obcinak do pętli do podwiązywania. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: 23
Description: Opatrunek antybakteryjny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: 24
Description: Zestaw do krwawego pomiaru ciśnienia i ośrodkowego ciśnienia żylnego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: 25
Description: Gąbka żelatynowa. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: 26
Description: Test paskowy do glukometru. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: 27
Description: Linia próbkująca do gazów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: 28
Description: Przyrząd bezigłowy do długotrwałego aspirowania cytostatyków. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: 29
Description: Dren do odsysania pola operacyjnego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: 30
Description: Bolus termoplastyczny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: 31
Description: Elektroda do badań EKG. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: 32
Description: Osłona do USG. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: 33
Description: Dren wielokanalikowy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: 34
Description: Taśma chirurgiczna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: 35
Description: Kieszeń samoprzylepna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: 36
Description: Pieluchomajtki dla dorosłych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: 37
Description: Elektrody monopolarne. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: 38
Description: Fartuch jednorazowy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: 39
Description: Zestaw drenów i czujników. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: 40
Description: Zestawy do podaży leków cytotoksycznych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: 41
Description: Adapter kątowy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: 42
Description: Haki chirurgiczne skórne. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: 43
Description: Worek do wydobywania narządów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: 44
Description: Podkłady ginekologiczne/poporodowe. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: 45
Description: Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: 46
Description: Siatka z polipropylenu monofilamentowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: 47
Description: Jednorazowe igły do przezoskrzelowej biopsji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: 48
Description: Wkłady o pojemności do wstrzykiwacza. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: 49
Description: Dreny do zastosowania z insuflatorami. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: 50
Description: Zestaw przeciwmgielny zmniejszający zaparowanie endoskopu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: 51
Description: Włóknina hemostatyczna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: 52
Description: Taśma ochronna na oczy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: 53
Description: Jednorazowe wkłady z pochłaniaczem CO2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: 54
Description: Kateter do drenażu klatki piersiowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: 55
Description: Szczoteczka do czyszczenia kanałów endoskopów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: 56
Description: Kieszeń foliowa do przechwytywania płynów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: 57
Description: Preparat przeciw roszeniu optyki endoskopowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: 58
Description: Jednorazowy stapler okrężny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Title: 59
Description: Dren płuczący PC. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: 60
Description: Elektroda-Prosta igła mikrochirurgiczna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Title: 61
Description: Jednorazowa klipsownica. Szczypce biopsyjne Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Title: 62
Description: Stapler jednorazowy do fiksacji siatek. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Title: 63
Description: Zestaw do zakładania klipsa nitinolowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Title: 64
Description: Pułapka wodna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: 65
Description: Igła (Kaniula) do generatora do termolezji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Title: 66
Description: Sterylny talk medyczny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Title: 67
Description: Obrotowa siatka do usuwania ciał obcych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Title: 68
Description: Igła typu motylek z drenikiem. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Title: 69
Description: Igła biopsyjna do pobierania szpiku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Title: 70
Description: Wkład jednorazowy do butli do ssaka. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Title: 71
Description: Turbina jednorazowego użytku z ustnikiem do spiromerów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Title: 72
Description: Folia wykonana z polietylenu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Title: 73
Description: Osłonka zabezpieczająca port do wstrzyknięć. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Title: 74
Description: Zestaw dwudrożny do irygacji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Title: 75
Description: Sterylny żelowy przyrząd do pomiaru implantu piersi-size. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Title: 76
Description: Prowadnica do trudnych intubacji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0077
Title: 77
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Title: 78
Description: Preparat do mycia chemiczno-termicznego endoskopów giętkich. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Title: 79
Description: Implanty. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.2 do SWZ.
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Title: 80
Description: Ekspander. Endoprotezy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.2 do SWZ.
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Title: 81
Description: Implanty piersiowe. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.2 do SWZ.
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Title: 82
Description: Szwy syntetyczne. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.3 do SWZ.
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Title: 83
Description: Zestaw do aplikacji kleju tkankowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.4 do SWZ.
Internal identifier: 83