2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący wykonanie zadań w poszczególnych częściach jest zawarty w załącznikach do SWZ nr A dla części I, A dla części II, A dla części III. CZĘŚĆ I: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Gorzyce na okres 12 miesięcy, począwszy od dnia 01.02.2027r. CZĘŚĆ II: Odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz leków z Apteki na okres 12 miesięcy, począwszy od dnia 01.02.2027r. CZĘŚĆ III: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów gminnych, w ramach akcji prowadzonych przez gminę oraz dzierżawa pojemników na okres 12 miesięcy, począwszy od dnia 01.02.2027r
Internal identifier: IZP.271.20.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1.Postępowanie zostanie przeprowadzone w procedurze tzw. odwróconej, tj. z zastosowaniem art. 139 ust. 1 ustawy. 2.Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego – nie dotyczy spółki cywilnej, o ile upoważnienie/pełnomocnictwo do występowania w imieniu tej spółki wynika z dołączonej do oferty umowy spółki bądź wszyscy wspólnicy podpiszą ofertę. Oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkich Wykonawców występujących wspólnie (przez każdego z Wykonawców lub upoważnionego pełnomocnika). W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ustawy składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z podmiotem występującym jako pełnomocnik Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 3.Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 4.RODO 1) Administratorem danych osobowych jest: Wójt Gminy Gorzyce - Daniel Jakubczyk z siedzibą władz w Urzędzie Gminy w Gorzycach (44-350) przy ul. Kościelnej 15;2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych w następujący sposób: pod adresem poczty elektronicznej: iod@gorzyce.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora;
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90511000 Refuse collection services, 34928480 Waste and rubbish containers and bins, 90513100 Household-refuse disposal services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Description: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Gorzyce na okres 12 miesięcy, począwszy od dnia 01.02.2027r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik A/Część I do SWZ.
Internal identifier: I
Main classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90513100 Household-refuse disposal services
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Description: Odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz leków z Apteki na okres 12 miesięcy, począwszy od dnia 01.02.2027r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr A/Część II do SWZ.
Internal identifier: II
Additional classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90511000 Refuse collection services
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Description: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów gminnych, w ramach akcji prowadzonych przez gminę oraz dzierżawa pojemników na okres 12 miesięcy, począwszy od dnia 01.02.2027r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr A/Część III do SWZ.
Internal identifier: III
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 34928480 Waste and rubbish containers and bins, 90511000 Refuse collection services