645468-2026 - Competition
Poland – Noise-measuring equipment – Zakup stałych stacji monitoringu hałasu
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup stałych stacji monitoringu hałasu
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 35 kompletów aparatury pomiarowej (zwanych dalej stacjami monitoringu hałasu) do monitoringu hałasu komunikacyjnego. W skład każdego kompletu wchodzi: 1 miernik poziomu dźwięku, 1 stacja pogodowa oraz 1 system rejestracji struktury ruchu pojazdów wraz z zasilaniem (stałe łącze prądowe oraz akumulator podtrzymujący), statywami i oprzyrządowaniem umożliwiającym zamontowanie zestawu na ścianie budynku lub, w przypadku montażu na stacji monitoringu jakości powietrza, na kontenerze lub maszcie. Stacje powinny mieć możliwość całorocznego pomiaru i przesyłania niezbędnych danych pomiarowych na serwer GIOŚ oraz posiadać oprogramowanie sterujące, a także oprogramowanie do analizy danych zgodnie z wymaganiami metodycznymi (w tym automatyczne rozpoznawanie i klasyfikacja źródeł hałasu, obliczanie wskaźników środowiskowych, raportowanie danych). Zamówienie obejmuje również dostawę stacji monitoringu hałasu do wskazanych lokalizacji wraz z ich montażem i sprawdzeniem działania we wskazanych lokalizacjach na terenie 19 miast położonych w 14 województwach (dokładny wykaz lokalizacji stacji znajduje się w załączniku do umowy), a także 2-dniowy instruktaż w zakresie obsługi stacji i oprogramowania on-line oraz 1-dniowy instruktaż w zakresie obsługi stacji i oprogramowania w każdym z miast.
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.66.2026.PC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38434300 Noise-measuring equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 35 kompletów aparatury pomiarowej (zwanych dalej stacjami monitoringu hałasu) do monitoringu hałasu komunikacyjnego. W skład każdego kompletu wchodzi: 1 miernik poziomu dźwięku, 1 stacja pogodowa oraz 1 system rejestracji struktury ruchu pojazdów wraz z zasilaniem (stałe łącze prądowe oraz akumulator podtrzymujący), statywami i oprzyrządowaniem umożliwiającym zamontowanie zestawu na ścianie budynku lub, w przypadku montażu na stacji monitoringu jakości powietrza, na kontenerze lub maszcie. Stacje powinny mieć możliwość całorocznego pomiaru i przesyłania niezbędnych danych pomiarowych na serwer GIOŚ oraz posiadać oprogramowanie sterujące, a także oprogramowanie do analizy danych zgodnie z wymaganiami metodycznymi (w tym automatyczne rozpoznawanie i klasyfikacja źródeł hałasu, obliczanie wskaźników środowiskowych, raportowanie danych). Zamówienie obejmuje również dostawę stacji monitoringu hałasu do wskazanych lokalizacji wraz z ich montażem i sprawdzeniem działania we wskazanych lokalizacjach na terenie 19 miast położonych w 14 województwach (dokładny wykaz lokalizacji stacji znajduje się w załączniku do umowy), a także 2-dniowy instruktaż w zakresie obsługi stacji i oprogramowania on-line oraz 1-dniowy instruktaż w zakresie obsługi stacji i oprogramowania w każdym z miast