645469-2026 - Competition
Bulgaria – Air-conditioning appliances – „Доставка, монтаж, предварително изпитване, въвеждане в експлоатация, гаранционен сервиз и профилактики на климатични системи, за нуждите на община Варна и подразделенията й“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Доставка, монтаж, предварително изпитване, въвеждане в експлоатация, гаранционен сервиз и профилактики на климатични системи, за нуждите на община Варна и подразделенията й“
DescriptionПри изпълнение на поръчката следва да се извърши: доставка, монтаж, предварително изпитване, въвеждане в експлоатация, гаранционен сервиз и две профилактики на климатични системи от следния тип: Инверторни сплит системи стенен тип: 9 000 BTU, 12 000 BTU, 18 000 BTU; 24 000 BTU; Сплит системи колонен тип: 24 000 BTU, 48 000 BTU, 60 000 BTU; Сплит системи касетъчен тип: 24 000 BTU, 48 000 BTU, 60 000 BTU; Сплит системи - подов монтаж: 9 000 BTU, 12 000 BTU, 18 000 BTU и 24 000 BTU; Таванни климатични системи: 24 000 BTU, 48 000 BTU, 60 000 BTU; Канални климатични системи 48 000 BTU, 60 000 BTU, съгласно Техническа спецификация (Приложение №1).При изпълнение на поръчката следва да се извърши: доставка, монтаж, предварително изпитване, въвеждане в експлоатация, гаранционен сервиз и две профилактики на климатични системи от следния тип: Инверторни сплит системи стенен тип: 9 000 BTU, 12 000 BTU, 18 000 BTU; 24 000 BTU; Сплит системи колонен тип: 24 000 BTU, 48 000 BTU, 60 000 BTU; Сплит системи касетъчен тип: 24 000 BTU, 48 000 BTU, 60 000 BTU; Сплит системи - подов монтаж: 9 000 BTU, 12 000 BTU, 18 000 BTU и 24 000 BTU; Таванни климатични системи: 24 000 BTU, 48 000 BTU, 60 000 BTU; Канални климатични системи 48 000 BTU, 60 000 BTU, съгласно Техническа спецификация (Приложение №1).
Internal identifier606084
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39717200 Air-conditioning appliances
5. Lot
LotLOT-0001