645483-2026 - Competition
Netherlands – Works for complete or part construction and civil engineering work – Herinrichting Huisvesting Dar N.V.
Contract or concession notice – standard regime
Works - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Herinrichting Huisvesting Dar N.V.
Description: Dit betreft een vervolgprocedure van TenderNed-kenmerk 603941. De opdracht betreft de herinrichting en uitbreiding van de locatie Dar NV aan de Kanaalstraat te Nijmegen en omvat in hoofdzaak de volgende zaken: - het slopen van de bestaande stallingsruimte voor voertuigen en de wasplaatsen; - het saneren van de bodem; - het aanpassen van het bestaande facilitair centrum; - het nieuw bouwen van een stallingsruimte voor voertuigen, de winterstalling vier voertuigwasplaatsen; - het vergroten en het aanpassen van het huidige kantoorgebouw; - de herinrichting terrein, de realisatie van het laadplein en het verplaatsen van de op & overslag. De opdracht verdeeld in de volgende percelen: - Perceel 1 Bouwkundige werken (P1 Bouw) - Perceel 2 Elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties (P2 E&W) - Perceel 3 Civiele werkzaamheden (P3 Civiel) De geraamde opdrachtwaarde voor de gehele opdracht bedraagt € 19,6 mln. excl. btw, verdeeld over 4 percelen.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bouwkundige werken (P1 Bouw)
Description: De werkzaamheden hebben in hoofdzaak betrekking op: - nieuwbouw van wasplaatsen, voertuigenstalling en winterstalling; - coördinatie bouwproces - bouwkundige werken facilitair centrum De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 1(P1 Bouw) bedraagt € 8,7 mln. excl. btw, verdeeld over 2 opdrachten (initiële opdracht en optionele opdracht).
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45262800 Building extension work
Options:
Description of the options: Aanvullende opdracht
Lot: LOT-0002
Title: Elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties (P2 E&W)
Description: Dit betreft elektrotechnische en werktuigbouwkundige werkzaamheden, voorvloeiende uit de nieuwbouw van wasplaatsen, verbouw facilitair centrum, op- en overslag, laadplein IBOR en winterstalling. De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 2 (P2 E&W) bedraagt € 5,4 mln. excl. btw, verdeeld over 2 opdrachten (initiële opdracht en optionele opdracht).
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 45350000 Mechanical installations
Additional classification (cpv): 45315100 Electrical engineering installation works
Lot: LOT-0003
Title: Civiele werkzaamheden (P3 Civiel)
Description: De werkzaamheden hebben in hoofdzaak betrekking op: - sloopwerken washal en Maas- en Waalhal; - saneren van de bodemvervuilingen op het terrein; - graafwerkzaamheden voor de ondergrondse infra voor aannemer/installateur pervceel 2; - aanleg en montage ondergrondse infra, zoals hemelwaterafvoer, rioleringen, puttten, etc; - aanleg, verplaatsen van de op- en overslag, inclusief de vloeistofdichte vloer; - aanleg en het verplaatsen van de bunkers, inclusief de vloeistofdichte vloer; - asfalteren van de vloer in de voertuigenstalling; - civiele werkzaamheden aanleg van de het laadplein; - aanleg van de verhardingen van het terrein; - verbreden van de in-uitrit bij het facilitair centrum; - aanleg vloer voor de HVO tankinstallatie; - coördinatie en onderlinge afstemming van de werkzaamheden met Dar en bouwkundig aannemer zodat de vitale bedrijfsprocessen van Dar tijdens het werk plaats kunnen vinden De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 3 (P3 Civiel) bedraagt € 3,85 mln. excl. btw, verdeeld over 2 opdrachten (initiële opdracht en optionele opdracht).
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 45220000 Engineering works and construction works
Lot: LOT-0004
Title: Realisatie laadinfrastructuur (P4 Laadinfra)
Description: De werkzaamheden hebben in hoofdzaak betrekking op: - Laadinfrastructuur voor zware voertuigen (DC), inclusief power cabinets, dispensers en portaalophanging voor circa 10 tot 20 voertuigen in de parkeerstrook zuid/onder. - De laadinfrastructuur voor kleinere voertuigen en personenvoertuigen (AC). Circa 52 stuks op de parkeerplaatsen IBOR en circa 12 stuks in de voertuigenhal. - Aansturing en energiemanagement (EMS/DLB) en de koppeling met de netaansluiting. - Voorbereiding op toekomstige uitbreiding (MCS) en op koppeling met PV en batterijopslag (BESS). De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 4 (P4 Laadinfra) bedraagt € 1,65 mln. excl. btw, verdeeld over 2 opdrachten (initiële opdracht en optionele opdracht).
Internal identifier: 4
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 65300000 Electricity distribution and related services
Additional classification (cpv): 31681500 Rechargers, 45310000 Electrical installation work