645491-2026 - Competition
Romania – Security equipment – SISTEM INTEGRAT DE SECURITATE
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: SISTEM INTEGRAT DE SECURITATE
Description: Încheierea contractului care are ca obiect principal furnizarea SISTEMULUI DE SECURITATE ȘI PROTECȚIE/SISTEMULUI INTEGRAT DE SECURITATE cu titlu accesoriu, operatiuni/lucrări de instalare și punere în funcțiune la cheie. Se accepta oferta doar pentru întreg sistemul integrat de securitate. Autoritatea contrctanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari/informațiilor suplimentare în 11 - a zi înainte de data limita de depunere a ofertelor.numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depinere a ofertelor este de 15.
Internal identifier: 4342944_2026_PAAPD1578483
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35121000 Security equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: SISTEME INTEGRATE DE SECURITATE PORTUL MILITAR BRAILA. Se accepta oferta pentru toate reperele/operatiunile, în cantitatile specificate în caietul de sarcini (documentatia descriptiva). Se va incheia un contract de furnizare.
Internal identifier: 1