2. Procedure
Procedure
Title: Sise- ja välikoristusteenuse ostmine Enefit Industry OÜ ringmajanduse objektidel Ida-Virumaal
Description: Sise- ja välikoristusteenuse ostmine vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. Objektide ülevaatus toimub huvitatud isikutele 01.10.2026. Kogunemine kell 10:00 Estonia kaevanduse olmehoone fuajees, Väike-Pungerja küla, Alutaguse vald, Ida-Virumaa Kontaktisik: Voldemar Tokman, tel +372 53082663, e-mail: Voldemar.Tokman@enefit.com Tutvumisvisiidist osavõtuks peavad pakkujad registreerima end kontaktisiku e-posti aadressil hiljemalt 29.09.2026. Registreerimisel saata külaliste nimed ja isikukoodid läbipääsu vormistamiseks ning auto number. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315226-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Heakorratööd Estonia kaevanduses ja Logistika Raudi jaamas
Description: Heakorratööd Enefit Industry OÜ tootmisobjektidel Estonia kaevanduses ja Raudi jaamas Väike-Pungerja küla, Alutaguse vald, 41301 Ida-Virumaa / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315226-0001
Lot: LOT-0002
Title: Heakorratööd Narva karjääri objektidel
Description: Heakorratööd Enefit Industry OÜ tootmisobjektidel Narva karjääris Mustanina, Narva-Jõesuu linn 40111, Ida-Virumaa / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315226-0002
Lot: LOT-0003
Title: Heakorratööd Logistika Ahtme jaam
Description: Heakorratööd Enefit Industry OÜ tootmisobjektidel Ahtme jaamas, Hobuseraua 19 ja depoo, Ritsika 2a, Kohtla-Järve linn 31027, Ida-Virumaa / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315226-0003