See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie robót budowlanych dla zadań inwestycyjnych planowanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej pn. „Przebudowa i nadbudowa Pawilonu nr I wraz z rozszerzeniem bazy diagnostycznej o pracownię PET/CT” w ramach programu inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa infrastruktury Beskidzkiego Centrum Onkologii- Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II"
Description: Przedmiot zamówienia stanowi część programu inwestycyjnego pn. „Rozbudowa infrastruktury Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej obejmująca: Pawilon I oraz rozszerzenie bazy diagnostycznej o nową pracownię PET-CT”, realizowanego na podstawie umowy nr DOI/FM/SIS/ONKO/2026/2326/133 zawartej z Ministrem Zdrowia i współfinansowanego ze środków Funduszu Medycznego – Subfunduszu Infrastruktury Strategicznej. W ramach inwestycji będącej przedmiotem niniejszego postępowania realizowane będą poniższe zadania: Zadanie A- Przebudowa i nadbudowa Pawilonu I BCO Zadanie B- Rozbudowa o Pracownię PET/CT oraz częściowa przebudowa Pawilonu II
Internal identifier: DZP.271.54.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45111200 Site preparation and clearance work, 45215100 Construction work for buildings relating to health, 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work, 71320000 Engineering design services, 45223200 Structural works, 45310000 Electrical installation work, 45315300 Electricity supply installations, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45453000 Overhaul and refurbishment work
5. Lot
Lot: LOT-0003