2. Procedure
Procedure
Title: Onafhankelijke Cliëntondersteuning (OCO)
Description: Het uitvoeren van de dienstverlening als Onafhankelijke Cliëntondersteuning. €150.00 per jaar, totale opdracht €750.000.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Inkoop van diensten ten behoeve van de onafhankelijke cliëntondersteuning van inwoners.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1