2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania o parametrach określonych w załączniku nr 4 do SWZ, w tym: Zakres 1: 1) Laptop 16 cali z wbudowanym czytnikiem kart i LTE – 3 sztuki, 2) Monitor 27 cali – 25 sztuk, 3) Urządzenia drukujące A3 kolor – 2 sztuki, 4) Licencja oprogramowania biurowego – wersja polska – 3 sztuki, Zakres 2: 1) Laptop 16 cali (typ 2) – 1 sztuka, 2) Licencja oprogramowania biurowego – wersja polska – 1 sztuka. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako "SWZ").
Internal identifier: OR-IV.272.2.27.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania o parametrach określonych w załączniku nr 4 do SWZ. Szczegóły w pkt. 2.1 Ogłoszenia.
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies