See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Stomatoloogiliste materjalide ja meditsiiniliste tarvikute ostmine 2026-2028
Description: Käesoleva hanke eesmärk on sõlmida raamleping stomatoloogiliste materjalide ja meditsiiniliste tarvikute ostmiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315288-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141800 Dental consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 3M/Solventum tooted
Description: Kirjeldus Lisas 1 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315288-0001
Lot: LOT-0002
Title: Acteon tooted
Internal identifier: 315288-0002
Lot: LOT-0003
Title: A-dec Inc. tooted
Internal identifier: 315288-0003
Lot: LOT-0004
Title: Aegis Lifesciences tooted
Internal identifier: 315288-0004
Lot: LOT-0005
Title: ASA Dental tooted
Internal identifier: 315288-0005
Lot: LOT-0006
Title: Avalon Biomed tooted
Internal identifier: 315288-0006
Lot: LOT-0007
Title: BASIQ DENTAL BV tooted
Internal identifier: 315288-0007
Lot: LOT-0008
Title: B.Braun tooted
Internal identifier: 315288-0008
Lot: LOT-0009
Title: BISCO Inc. tooted
Internal identifier: 315288-0009
Lot: LOT-0010
Title: Botiss biomaterials GmbH tooted
Internal identifier: 315288-0010
Lot: LOT-0011
Title: Cattani SpA tooted
Internal identifier: 315288-0011
Lot: LOT-0012
Title: Cavex Holland BV tooted
Internal identifier: 315288-0012
Lot: LOT-0013
Title: Cefla s.c tooted
Internal identifier: 315288-0013
Lot: LOT-0014
Title: Cerkamed tooted
Internal identifier: 315288-0014
Lot: LOT-0015
Title: COLTENE Group tooted
Internal identifier: 315288-0015
Lot: LOT-0016
Title: Covidien tooted
Internal identifier: 315288-0016
Lot: LOT-0017
Title: Cranberry International tooted
Internal identifier: 315288-0017
Lot: LOT-0018
Title: Denmat tooted
Internal identifier: 315288-0018
Lot: LOT-0019
Title: Dentatus AB tooted
Internal identifier: 315288-0019
Lot: LOT-0020
Title: Dentaurum tooted
Internal identifier: 315288-0020
Lot: LOT-0021
Title: Dentsply Sirona tooted
Internal identifier: 315288-0021
Lot: LOT-0022
Title: Directa Dental Group tooted
Internal identifier: 315288-0022
Lot: LOT-0023
Title: DMG tooted
Internal identifier: 315288-0023
Lot: LOT-0024
Title: Dr. Jean Bausch KG tooted
Internal identifier: 315288-0024
Lot: LOT-0025
Title: Dürr Dental tooted
Internal identifier: 315288-0025
Lot: LOT-0026
Title: Ecolab Inc. tooted
Internal identifier: 315288-0026
Lot: LOT-0027
Title: Edenta AG tooted
Internal identifier: 315288-0027
Lot: LOT-0028
Title: E. Hahnenkratt GmbH tooted
Internal identifier: 315288-0028
Lot: LOT-0029
Title: EMS Poland Sp. z o.o. tooted
Internal identifier: 315288-0029
Lot: LOT-0030
Title: Ethoss Regeneration Ltd tooted
Internal identifier: 315288-0030
Lot: LOT-0031
Title: Euronda SpA tooted
Internal identifier: 315288-0031
Lot: LOT-0032
Title: EVE Ernst Vetter GmbH tooted
Internal identifier: 315288-0032
Lot: LOT-0033
Title: Falcon Medical Polska sp z o.o. tooted
Internal identifier: 315288-0033
Lot: LOT-0034
Title: FKG Dentaire Sàrl tooted
Internal identifier: 315288-0034
Lot: LOT-0035
Title: Garrison Dental Solutions, LLC. tooted
Internal identifier: 315288-0035
Lot: LOT-0036
Title: GC Europe N.V tooted
Internal identifier: 315288-0036
Lot: LOT-0037
Title: Geistlich Pharma AG tooted
Internal identifier: 315288-0037
Lot: LOT-0038
Title: Hager & Meisinger GmbH tooted
Internal identifier: 315288-0038
Lot: LOT-0039
Title: Hager & Werken GmbH tooted
Internal identifier: 315288-0039
Lot: LOT-0040
Title: Hu-Friedy Mfg. BV tooted
Internal identifier: 315288-0040
Lot: LOT-0041
Title: HYGITECH tooted
Internal identifier: 315288-0041
Lot: LOT-0042
Title: Ivoclar tooted
Internal identifier: 315288-0042
Lot: LOT-0043
Title: KaVo Dental tooted
Internal identifier: 315288-0043
Lot: LOT-0044
Title: Kerr Corporation tooted
Internal identifier: 315288-0044
Lot: LOT-0045
Title: Kulzer GmbH tooted
Internal identifier: 315288-0045
Lot: LOT-0046
Title: KURARAY NORITAKE tooted
Internal identifier: 315288-0046
Lot: LOT-0047
Title: Laboratoires Anios tooted
Internal identifier: 315288-0047
Lot: LOT-0048
Title: MAGNUM DENTAL OÜ tooted
Internal identifier: 315288-0048
Lot: LOT-0049
Title: Mani, Inc. tooted
Internal identifier: 315288-0049
Lot: LOT-0050
Title: Mectron Spa tooted
Internal identifier: 315288-0050
Lot: LOT-0051
Title: Medartis tooted
Internal identifier: 315288-0051
Lot: LOT-0052
Title: Medicom GmbH tooted
Internal identifier: 315288-0052
Lot: LOT-0053
Title: Sulemees OÜ tooted
Internal identifier: 315288-0053
Lot: LOT-0054
Title: NoGag tooted
Internal identifier: 315288-0054
Lot: LOT-0055
Title: NSK Ltd. tooted
Internal identifier: 315288-0055
Lot: LOT-0056
Title: NTI Kahla GmbH tooted
Internal identifier: 315288-0056
Lot: LOT-0057
Title: Omnia/Camark tooted
Internal identifier: 315288-0057
Lot: LOT-0058
Title: Op-D-Op, Inc. tooted
Internal identifier: 315288-0058
Lot: LOT-0059
Title: Paira AS tooted
Internal identifier: 315288-0059
Lot: LOT-0060
Title: Premium Plus tooted
Internal identifier: 315288-0060
Lot: LOT-0061
Title: Pro-Options AB tooted
Internal identifier: 315288-0061
Lot: LOT-0062
Title: Pulpdent tooted
Internal identifier: 315288-0062
Lot: LOT-0063
Title: SDI tooted
Internal identifier: 315288-0063
Lot: LOT-0064
Title: Septodont tooted
Internal identifier: 315288-0064
Lot: LOT-0065
Title: SHINHUNG CO., LTD tooted
Internal identifier: 315288-0065
Lot: LOT-0066
Title: Shofu Dental tooted
Internal identifier: 315288-0066
Lot: LOT-0067
Title: Sigma Dental Systems - Emasdi GmbH tooted
Internal identifier: 315288-0067
Lot: LOT-0068
Title: Sirona tooted
Internal identifier: 315288-0068
Lot: LOT-0069
Title: Storz am Mark GmbH tooted
Internal identifier: 315288-0069
Lot: LOT-0070
Title: Straumann tooted
Internal identifier: 315288-0070
Lot: LOT-0071
Title: Zhermack SpA tooted
Internal identifier: 315288-0071
Lot: LOT-0072
Title: Zirc Dental tooted
Internal identifier: 315288-0072
Lot: LOT-0073
Title: Tecnoss Dental Srl. tooted
Internal identifier: 315288-0073
Lot: LOT-0074
Title: TePe Munhygienprodukter AB tooted
Internal identifier: 315288-0074
Lot: LOT-0075
Title: TOKUYAMA DENTAL Corporation tooted
Internal identifier: 315288-0075
Lot: LOT-0076
Title: TopDent tooted
Internal identifier: 315288-0076
Lot: LOT-0077
Title: Ultradent Products, Inc. tooted
Internal identifier: 315288-0077
Lot: LOT-0078
Title: Ustomed tooted
Internal identifier: 315288-0078
Lot: LOT-0079
Title: Velopex International tooted
Internal identifier: 315288-0079
Lot: LOT-0080
Title: VOCO tooted
Internal identifier: 315288-0080
Lot: LOT-0081
Title: W&H tooted
Internal identifier: 315288-0081
Lot: LOT-0082
Title: Xpedent tooted
Internal identifier: 315288-0082
Lot: LOT-0083
Title: Young Innovations Europe GmbH tooted
Internal identifier: 315288-0083