2. Procedure
Procedure
Title: „Budowa instalacji OZE na terenie gminy Domaniewice”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Budowa instalacji OZE na terenie gminy Domaniewice”. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach: Projekt FELD.02.05-IZ.00-0052/23 realizowany w ramach FELD.02.05 Działanie: Odnawialne źródła energii w ramach Priorytetu: Fundusze europejskie dla zielonego łódzkiego, Program: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) Instalacji fotowoltaicznych w ilość 97 szt. o łącznej mocy 0,689 MW 2) Magazynów energii w ilości 97 szt. o łącznej pojemności 0,623 MWh 3) Pomp ciepła - ilość instalacji 95 szt. o łącznej mocy 1,055 MW 4) Kolektorów słonecznych - ilość instalacji 77 szt. o łącznej mocy 0,298 MW Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w programie funkcjonalno - użytkowym, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: PZ.271.6.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 71200000 Architectural and related services, 09330000 Solar energy, 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy, 45300000 Building installation work, 45315600 Low-voltage installation work, 45310000 Electrical installation work, 45261215 Solar panel roof-covering work, 09331100 Solar collectors for heat production, 42511110 Heat pumps, 71320000 Engineering design services, 71200000 Architectural and related services, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45300000 Building installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45332200 Water plumbing work, 45310000 Electrical installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 71200000 Architectural and related services, 09330000 Solar energy, 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy, 45300000 Building installation work, 45315600 Low-voltage installation work, 45261215 Solar panel roof-covering work, 45310000 Electrical installation work, 09331100 Solar collectors for heat production, 42511110 Heat pumps, 71320000 Engineering design services, 71200000 Architectural and related services, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45300000 Building installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45332200 Water plumbing work, 45310000 Electrical installation work