645737-2026 - Competition
Hungary – Training and simulation in aircrafts, missiles and spacecrafts – H-145M és H-225M kiképzés szimuláció biztosítás (2027-2028)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: H-145M és H-225M kiképzés szimuláció biztosítás (2027-2028)
Description: Vállalkozási keretszerződés „H-145M és H-225M kiképzés szimuláció biztosítás (2027-2028)” tárgyban. Keretösszeg: nettó 385.826.771, - Ft (bruttó: 489.999.999, - Ft) A keretösszeg tervezett éves felhasználása: 2027. évben: nettó 188.976.378,- Ft 2028. évben: nettó 196.850.393,- Ft Teljesítési helyszín: Nyertes Ajánlattevő vagy a kiképző központ telephelye. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ra vállal lehívási kötelezettséget. A beszerzés tárgyát képező szolgáltatásra vonatkozó részletes követelményeket a Részvételi dokumentáció 1. számú mellékletét képző Műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: 1-092/2026
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Az eljárás a 2016. évi XXX. védelmi és biztonsági célú beszerzésekről szóló törvény alapján kerül folytatásra. Az ajánlat elbírálása a Vbt. 61. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás szerint történik.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80650000 Training and simulation in aircrafts, missiles and spacecrafts
5. Lot
Lot: LOT-0001