2. Procedure
Procedure
Title: Rekonstrukcija paviljona 6 zgrada “Feštetić” i stare zgrade tehničke službe bolnice
Description: Radovi koji su predmet ovog postupka javne nabave odnose se na cjelovitu rekonstrukciju postojećih građevina, koja obuhvaća uklanjanje dotrajalih dijelova konstrukcije i aneksa, konstrukcijsku sanaciju i ojačanje objekata, zamjenu vanjske i unutarnje stolarije, međukatnih konstrukcija, podova te svih instalacijskih sustava, ugradnju novih sustava grijanja, hlađenja i ventilacije, kao i izvedbu svih ostalih građevinskih, obrtničkih i instalaterskih radova potrebnih za potpuno funkcionalan rad objekta. Projektom su također predviđeni reorganizacija unutarnjih prostora, prilagodba novoj funkcionalnoj namjeni te usklađenje projektne dokumentacije s novim potrebama investitora i važećim propisima.
Internal identifier: 108/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45215000 Construction work for buildings relating to health and social services, for crematoriums and public conveniences
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet ovog postupka javne nabave je rekonstrukcija paviljona 6 zgrada “Feštetić” i stare zgrade tehničke službe bolnice za potrebe stacionara palijativne skrbi Doma zdravlja Čakovec. Radovi se izvode po vrsti, kvaliteti i količini kako je specificirano u troškovniku radova te ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi i prilozima iz EOJN RH. Glavne projekt dostupan je na službenim stranicama naručitelja na linku https://medjimurska-zupanija.hr/javna-nabava-postupci-u-tijeku/