2. Procedure
Procedure
Title: ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΤΟΥ MARKETPLACE
Description: Η παρούσα σύμβαση δεν υποδιαιρείται σε τμήματα και περιλαμβάνει τις ακόλουθες δράσεις: 1. Έξυπνες διαβάσεις πεζών και φιλικές προς ΑΜΕΑ (Κωδ. δράσης 4) 2. Έξυπνα συστήματα ενεργειακής διαχείρισης δημοτικών και σχολικών κτιρίων (Κωδ. δράσης 9) 3. Έξυπνος Οδηγός Πόλης / Δήμου με καταγραφή τοπικών επιχειρήσεων (Κωδ. δράσης 11) 4. Πλατφόρμα διαχείρισης παιδικών σταθμών και ενημέρωσης γονέων με smart εφαρμογή (Κωδ. δράσης 13) 5. Ψηφιακή Πλατφόρμα διαχείρισης ευπαθών ομάδων (Κωδ. δράσης 14) 6. Διαχείριση κλειστών και ανοικτών χώρων άθλησης, πολιτισμού και ψυχαγωγίας (προγραμματισμός μαθημάτων, ενημέρωση γονέων, αγώνες, μαζικός αθλητισμός) (Κωδ. δράσης 15) 7. Σύστημα διαχείρισης ηλεκτρονικών πληρωμών (Κωδ. δράσης 18) 8. Παροχή συστημάτων τηλεϊατρικής σε ευπαθείς ομάδες για απομακρυσμένη διάγνωση (Κωδ. δράσης 19) 9. Κεντρική ενιαία πλατφόρμα διαχείρισης και συλλογής δεδομένων δράσεων ψηφιακού μετασχηματισμού των ΟΤΑ (Κωδ. δράσης 35)
Internal identifier: ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0002
Quantity: 1 piece