2. Procedure
Procedure
Title: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OŚWIETLENIA ULICZNEGO, EKSPLOATACJI BUDYNKÓW, LOKALI ORAZ OBIEKTÓW UŻYTKOWYCH NA TERENIE GMINY ZGIERZ W OKRESIE OD 01.01.2027 R. DO 31.12.2027 R .
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. dla 210 punktów poboru energii, dla potrzeb oświetlenia ulicznego, eksploatacji budynków, lokali oraz obiektów użytkowych na terenie gminy Zgierz, w ilości 2.173.365 kWh, szczegółowo wyspecyfikowanych w Załącznikach Nr 1, 2 i 3 do SWZ. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie dla potrzeb obiektów zakwalifikowanych do 3 grup według poniższej klasyfikacji: Grupa 1 – oświetlenie drogowe, Grupa 2 – budynki, lokale, Grupa 3 – obiekty: hydrofornie, oczyszczalnie i przepompownie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach Nr 1, 2 i 3 stanowiących integralną część niniejszej SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
Additional classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. dla 210 punktów poboru energii, dla potrzeb oświetlenia ulicznego, eksploatacji budynków, lokali oraz obiektów użytkowych na terenie gminy Zgierz, w ilości 2.173.365 kWh, szczegółowo wyspecyfikowanych w Załącznikach Nr 1, 2 i 3 do SWZ. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie dla potrzeb obiektów zakwalifikowanych do 3 grup według poniższej klasyfikacji: Grupa 1 – oświetlenie drogowe, Grupa 2 – budynki, lokale, Grupa 3 – obiekty: hydrofornie, oczyszczalnie i przepompownie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach Nr 1, 2 i 3 stanowiących integralną część niniejszej SWZ
Options:
Description of the options: brak opcji i wznowień