2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych na terenie ZZ w Inowrocławiu (umowa ramowa)
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja prac związanych z eksploatacją, konserwacją i utrzymaniem urządzeń wodnych na terenie ZZ w Inowrocławiu.
Internal identifier: D.ROZ.270.2.71.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71330000 Miscellaneous engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja prac związanych z eksploatacją, konserwacją i utrzymaniem urządzeń wodnych na terenie ZZ w Inowrocławiu