2. Procedure
Procedure
Title: Παροχή υπηρεσιών ανάπτυξης ψηφιακών υπηρεσιών και ενίσχυσης των ψηφιακών υποδομών του Γενικού Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης Ιπποκράτειο
Description: Δημόσιος Ανοικτός Διεθνής Διαγωνισμός μέσω ΕΣΗΔΗΣ με δυνατότητα υποβολής τμηματικών προσφορών για την ανάθεση του έργου με τίτλο: «Παροχή υπηρεσιών ανάπτυξης ψηφιακών υπηρεσιών και ενίσχυσης των ψηφιακών υποδομών του Γενικού Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης Ιπποκράτειο» το οποίο έχει ενταχθεί στο Πρόγραμμα «Κεντρική Μακεδονία» (κωδικός ΟΠΣ 6022258).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72252000 Computer archiving services
Additional classification (cpv): 33195000 Patient-monitoring system, 48180000 Medical software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ψηφιοποίηση και Διαχείριση των αρχείων δεδομένων του Γενικού Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης Ιπποκράτειο
Description: Ψηφιοποίηση και Διαχείριση των αρχείων δεδομένων του Γενικού Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης Ιπποκράτειο
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Ενίσχυση ψηφιακών υποδομών Γενικού Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης Ιπποκράτειο για την παροχή ποιοτικών υπηρεσιών προς ασθενείς με Κυστική Ίνωση
Description: Ενίσχυση ψηφιακών υποδομών Γενικού Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης Ιπποκράτειο για την παροχή ποιοτικών υπηρεσιών προς ασθενείς με Κυστική Ίνωση
Internal identifier: 2
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33195000 Patient-monitoring system
Lot: LOT-0003
Title: Διασυνδεδεμένο Ψηφιακό Σύστημα Πολλαπλών ρόλων για τη δημιουργία και προσομοίωση κλινικών αλγορίθμων με χρήση μόνο γραφιστικών εργαλείων με σκοπό την παρακολούθηση και εξατομικευμένη υποστήριξη χρόνιων ασθενών
Description: Διασυνδεδεμένο Ψηφιακό Σύστημα Πολλαπλών ρόλων για τη δημιουργία και προσομοίωση κλινικών αλγορίθμων με χρήση μόνο γραφιστικών εργαλείων με σκοπό την παρακολούθηση και εξατομικευμένη υποστήριξη χρόνιων ασθενών
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 48180000 Medical software package