2. Procedure
Procedure
Title: Specijalizirana vozila za prijevoz službenih pasa granične policije
Description: Predmet poziva za nadmetanje u ograničenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava specijaliziranih vozila za prijevoz službenih pasa granične policije, u skladu s tehničkom specifikacijom te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.
Internal identifier: BMVI-60/23
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ograničeni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000