645852-2026 - Competition
Poland – Mechanical shovels – Dostawa koparki gąsienicowej wraz z osprzętem roboczym, do działań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa koparki gąsienicowej wraz z osprzętem roboczym, do działań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
Description1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa koparki gąsienicowej wraz z osprzętem roboczym, do działań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. 2. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ. 3. Zamówienie zostanie dofinansowane ze środków dotacji celowej wynikającej z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia niniejszego postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. W przypadku uzyskania dofinasowania przez Zamawiającego Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność, w tym finansową, za utratę dofinansowania lub jego zmniejszenie przez instytucję dofinansowującą, jeśli będzie to wynikiem nieprawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności zwłoki Wykonawcy w jego realizacji.
Internal identifierWZPiFZ.271.13.2026.BJ
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, a składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 43261000 Mechanical shovels
Additional classification (cpv): 43300000 Construction machinery and equipment
5. Lot
LotLOT-0001