2. Procedure
Procedure
Title: Lounge Pier A Herontwikkeling
Description: De opdracht betreft de uitvoering van de herontwikkeling en uitbreiding van de Brussels Airport Diamond Lounge in Pier A. De werken omvatten onder meer afbraak- en structurele werken, architecturale afwerking, technieken (HVAC, elektriciteit, sanitair, branddetectie, brandbeveiliging, data- en beveiligingsinfrastructuur), vaste inrichting en alle bijhorende coördinatie als algemeen aannemer. De werken zullen plaatsvinden in een operationele luchthavenomgeving waarbij de continuïteit van de luchthavenactiviteiten en gebruikersstromen gedurende de uitvoering moet worden gewaarborgd. De opdracht omvat tevens de noodzakelijke enabling- en compliancywerken die verband houden met het project.
Internal identifier: BAC/2026/016
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45213331 Airport buildings construction work
Additional classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45000000 Construction work, 45235100 Construction work for airports
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: BAC/2026/016 - 1
Internal identifier: 1