See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Hidravlična izboljšava vodovodnega sistema SSD
Description: Predmet javnega naročila je Hidravlična izboljšava vodovodnega sistema SSD. Za projekt je predvideno sofinanciranje iz sredstev Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji. Projekt je uvrščen med projekte Cilj politike 2: »Bolj zelena, nizkoogljična Evropa«, Prednostna naloga 3: »Zelena preobrazba za podnebno nevtralnost«, RSO2.5 »Spodbujanje trajnostnega gospodarjenja z vodnimi viri z urejanjem vodovodnih sistemov nad 10.000 prebivalcev (KS)«, ki se uvrščajo v Dogovor za razvoj Savinjske razvojne regije. Javno naročilo je razdeljeno na štiri sklope: • SKLOP 1: Odsek 1 • SKLOP 2: Odsek 2 • SKLOP 3: Odsek 3 • SKLOP 4: Odsek 4 Ponudnik lahko odda ponudbo za posamezen sklop, za več sklopov ali za vse sklope. Naročnik bo štel, da je ponudnik oddal ponudbo za tisti sklop, za katerega bo navedel ponudbeno ceno v Povzetku ponudbenega predračuna (OBR-6) in zanj predložil Ponudbeni predračun v Excelu. Ponudnik mora ponuditi vse storitve iz posameznega sklopa, za katerega oddaja ponudbo. Za vsakega od sklopov se zahteva neobstoj vseh razlogov za izključitev, ki so navedeni v točki 8.1. teh navodil in izpolnjevanje vseh pogojev za sodelovanje kot so navedeni v točki 8.2. teh navodil ter drugih pogojev, ki so navedeni v točki 9. teh navodil. Naročnik bo izbral najugodnejšega ponudnika na podlagi meril za izbiro za posamezen sklop in oddal naročilo po posameznem sklopu. Vrsta, lastnosti, kakovost in opis predmeta javnega naročila za vse sklope so opredeljeni v projektni dokumentaciji za izvedbo gradnje (PZI), št. projekta 02/25 - PZI, z datumom marec 2026, ki jo je izdelal projektant Dr. DUHOVNIK d.o.o., Seničica 17 b, 1215 Medvode. Naročnik na vseh mestih popisa del, kjer je morebiti naveden proizvajalec, model oz. tip proizvoda, dopušča predložitev enakovrednega proizvoda, ki je po tehničnih karakteristikah in funkcionalnostih dejansko enakovreden zahtevanemu. Naročnik si pridržuje pravico od ponudnika v fazi presoje ponudbe in v fazi izvajanja pogodbe zahtevati dokazila o natančnih tehničnih lastnostih ponujenega blaga. Rok za izvedbo vseh pogodbenih del je do 31. 12. 2028. Naročnik od izbranega ponudnika pričakuje strokovno, odgovorno in ažurno izvajanje predmeta javnega naročila vključno z dnevno prisotnostjo vodje gradnje, zato je v vzorec pogodbe vključil posamezne pogodbene kazni za nekatere zamude ter za primer odsotnosti vodje gradnje.
Internal identifier: JN-79542
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Odsek 1
Description: Predmet javnega naročila je Hidravlična izboljšava vodovodnega sistema SSD. Za projekt je predvideno sofinanciranje iz sredstev Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji. Projekt je uvrščen med projekte Cilj politike 2: »Bolj zelena, nizkoogljična Evropa«, Prednostna naloga 3: »Zelena preobrazba za podnebno nevtralnost«, RSO2.5 »Spodbujanje trajnostnega gospodarjenja z vodnimi viri z urejanjem vodovodnih sistemov nad 10.000 prebivalcev (KS)«, ki se uvrščajo v Dogovor za razvoj Savinjske razvojne regije. Ponudnik lahko odda ponudbo za posamezen sklop, za več sklopov ali za vse sklope. Naročnik bo štel, da je ponudnik oddal ponudbo za tisti sklop, za katerega bo navedel ponudbeno ceno v Povzetku ponudbenega predračuna (OBR-6) in zanj predložil Ponudbeni predračun v Excelu. Ponudnik mora ponuditi vse storitve iz posameznega sklopa, za katerega oddaja ponudbo. Za vsakega od sklopov se zahteva neobstoj vseh razlogov za izključitev, ki so navedeni v točki 8.1. teh navodil in izpolnjevanje vseh pogojev za sodelovanje kot so navedeni v točki 8.2. teh navodil ter drugih pogojev, ki so navedeni v točki 9. teh navodil. Naročnik bo izbral najugodnejšega ponudnika na podlagi meril za izbiro za posamezen sklop in oddal naročilo po posameznem sklopu. Vrsta, lastnosti, kakovost in opis predmeta javnega naročila za vse sklope so opredeljeni v projektni dokumentaciji za izvedbo gradnje (PZI), št. projekta 02/25 - PZI, z datumom marec 2026, ki jo je izdelal projektant Dr. DUHOVNIK d.o.o., Seničica 17 b, 1215 Medvode. Naročnik na vseh mestih popisa del, kjer je morebiti naveden proizvajalec, model oz. tip proizvoda, dopušča predložitev enakovrednega proizvoda, ki je po tehničnih karakteristikah in funkcionalnostih dejansko enakovreden zahtevanemu. Naročnik si pridržuje pravico od ponudnika v fazi presoje ponudbe in v fazi izvajanja pogodbe zahtevati dokazila o natančnih tehničnih lastnostih ponujenega blaga. Rok za izvedbo vseh pogodbenih del je do 31. 12. 2028. Naročnik od izbranega ponudnika pričakuje strokovno, odgovorno in ažurno izvajanje predmeta javnega naročila vključno z dnevno prisotnostjo vodje gradnje, zato je v vzorec pogodbe vključil posamezne pogodbene kazni za nekatere zamude ter za primer odsotnosti vodje gradnje.
Internal identifier: 554510
Additional classification (cpv): 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
Lot: LOT-0002
Title: Odsek 2
Internal identifier: 554511
Lot: LOT-0003
Title: Odsek 3
Internal identifier: 554515
Lot: LOT-0004
Title: Odsek 4
Internal identifier: 554516